П`ятниця, 29.03.2024
Молода Просвіта. Фастівський осередок
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Олександр  
Живе спілкування » Діяльність осередку МП » Що собою являє Молода Просвіта? » Як вступити до осередку?
Як вступити до осередку?
ОлександрДата: Неділя, 15.03.2009, 01:07 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Обговорюються питання, які стосуються вступу до фастівського осередку "Молодої Просвіти".

"Саме в моменти прийняття рішень формується ваша доля."
Ентоні Робінс.
 
mpfДата: Середа, 10.06.2009, 18:56 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Давайте обговоримо переваги офіційної участі в осередку Просвіти. Іншими словами: навіщо і чому варто вступати до осередку?
 
ОлександрДата: П`ятниця, 12.06.2009, 11:24 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (mpf)
Давайте обговоримо переваги офіційної участі в осередку Просвіти. Іншими словами: навіщо і чому варто вступати до осередку?

Вступ до осередку дає можливість бути членом команди, приймати участь в різноманітних акціях організації, подавати на конкурси різноманітні проекти від імені організації, підтримку від інших членів осередку в реалізації задуманих проектів.


"Саме в моменти прийняття рішень формується ваша доля."
Ентоні Робінс.
 
BulletДата: Неділя, 12.07.2009, 12:15 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Олександр)
Вступ до осередку дає можливість бути членом команди, приймати участь в різноманітних акціях організації, подавати на конкурси різноманітні проекти від імені організації, підтримку від інших членів осередку в реалізації задуманих проектів.

Я не маю бажання вступати до осередку, але хотіла би співпрацювати з організацією, як сторонній активіст smile
Чи з твого, Олександр, допису випливає, що подавати проект до розгляду я можу лише якщо вступлю до осередку? А якщо мені забажається взяти участь в акції, що проводить Молода Просвіта Фастова, то мені не дадуть такої можливості?
Здається, щось тут невірно сформуьовано wink


Все убде так, як має бути. Навіть якщо буде зовсім навпаки! (с) О. Уайльд
 
ОлександрДата: Понеділок, 13.07.2009, 11:35 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Я не маю бажання вступати до осередку, але хотіла би співпрацювати з організацією, як сторонній активіст
Чи з твого, Олександр, допису випливає, що подавати проект до розгляду я можу лише якщо вступлю до осередку? А якщо мені забажається взяти участь в акції, що проводить Молода Просвіта Фастова, то мені не дадуть такої можливості?
Здається, щось тут невірно сформуьовано

Так, безумовно, ми йдемо назустріч людям, які пропонують різноманітні цікаві ідеї для реалізації. І розуміємо, що не всі хотять оформлювати співпрацю членством. Більше того, ми якраз прагнемо залучати до співпраці сторонніх людей з інших організацій та людей поза організаціями, оскільки це - нові ідеї, допомога нам і т. п. Тому можливості звичайно надаватимуться.
Але. Будь-яка організація, якщо вона прагне рости і розвиватись, прагне притоку нових людей, які будуть її зміцняти, працювати на її авторитет і т. п. Але жодного примусу чи нав"язування тут не може бути, тільки пропозиція.


"Саме в моменти прийняття рішень формується ваша доля."
Ентоні Робінс.
 
Живе спілкування » Діяльність осередку МП » Що собою являє Молода Просвіта? » Як вступити до осередку?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz